Zasady i terminarz naboru

Zasady i terminarz naboru do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia „Edukacja”.

Kryteria rekrutacji do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia „Edukacja” o profilu piłka nożna:

1. Umiejętności piłkarskie
2. Sprawność fizyczna ogólna
3. Wyniki w nauce w II klasie szkoły podstawowej
4. Cechy psychofizyczne kandydata

Zgłoszenia do procesu rekrutacji do klasy IV Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia „Edukacja”o profilu piłka nożna (rok szkolny 2022/2023).

Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 08.03.2022r.

Każdy kandydat do szkoły zobowiązany jest przejść przez wszystkie etapy rekrutacyjne.

ETAP 1 - DOKUMENTACJA WSTĘPNA

1.Wypełnić formularz rejestracyjny

Dotyczy testów sprawnościowych

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Podane w formularzu rejestracyjnym dane, będą przetwarzane przez

Fundację Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy z siedzibą w Toruniu

w celu dokonania obsługi procesu zgłoszenia, przeprowadzenia testów sprawnościowych oraz kontaktu z Państwem zgodnie z Polityką Prywatności.

2.  Dostarczyć kartę zgłoszeniową do sekretariatu w szkole

KARTA ZGŁOSZENIOWA

(sekretariat ul. Antoniego Bolta 12 BUDYNEK A, wypełniony dokument wyłącznie DRUKOWANYMI LITERAMI)

3. Dostarczyć świadectwo ukończenia 2 klasy

4. Dostarczyć zaświadczenie od lekarza (sportowego lub pierwszego kontaktu) o braku przeciwskzań do nauki w szkole sportowej.

ETAP 2 - TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Testy sprawnościowe odbędą się przy wsparciu Juventus Academy Toruń

TERMINY TESTÓW SPRAWNOŚCIOWYCH:

I Termin: 26 kwiecień – boisko Przy Skarpie 2a w Toruniu – godz. 17:00

II Termin: 7 czerwiec – boisko Przy Skarpie 2a w Toruniu – godz. 17:00

(dla kandydatów, którzy nie mogli uczestniczyć w I terminie)

WYNIKI TESTÓW

Indywidualne wyniki testów zostaną wysłane na podany w procesie rekrutacji adres mailowy

RODZAJ TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLASY O PROFILU PIŁKARSKIM

Testy prowadzone będą wg przyjętej speceyfikacji

POBIERZ

Szczegółowe informacje dotyczące testów sprawnościowych oraz kryteriów sportowych można uzyskać:

Paweł Kędzierski +48 696 525 110

ETAP 3 - ZAPROSZENIE DO SZKOŁY

Rodzice kandydatów, którzy pozytywnie przejdą testy sprawnościowe zostaną telefonicznie poinformowani o terminie spotkania z Dyrektorem Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia „Edukacja”.

ETAP 4 - PODPISANE UMOWY

Rozmowa z Dyrektorem Szkoły, decyzja i podpisanie umowy pomiędzy SMS Stowarzyszenia „Edukacja”, a rodzicem (opiekunem prawnym kandydata).

ETAP 5 - DOKUMENTACJA KOŃCOWA

W terminie od 27.06.2022 do 01.07.2022 każdy kandydat, który został przyjęty do SMS Stowarzyszenie Edukacja zobowiązany jest do dostarczenia wypełnionych dokumentów:

1. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

2. KOPIA ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA 3 KLASY

3. FOTOGRAFII (1 SZTUKA) W WERSJI STANDARDOWEJ ORAZ 1 FOTOGRAFII W WERSJI CYFROWEJ

(Forografie muszą spełniać wymogi zdjęcia dowodowego)

W termine od 01.07.2022 do 01.08.2022 każdy kandydat, który został przyjęty do SMS Stowarzyszenie Edukacja zobowiązany jest do dostarczenia wypełnionych dokumentów:

1. OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA WOLNEGO

2. DEKLARACJA GRY AMATORA

3. DEKLARACJA SPRZĘTOWA

*Ilość miejsc w klasie jest ograniczona  do 24 osób. Ze względu na specyfikę oddziału o profilu piłka nożna minimalna liczba uczniów wynosi 16.

W przypadku mniejszej grupy  Społeczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia „Edukacja” zastrzega sobie możliwość nie otwarcia oddziału w roku szkolnym 2022/2023.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia „Edukacja”
ul. Antoniego Bolta 12

Budynek A (ul. Antoniego Bolta 12) tel:  56 648 64 66 (rekrutacja)

Budynek B (ul. Raszei 1) tel: +48 502 42 95 56