Szkoła Artystyczna

Zobaczcie popisy naszych śpiewających uczniów. talenty muzyczne mają we krwi. Miłego słuchania.

Gra na instrumentach to niezwykle trudna sztuka. Zobacz jak nasi uczniowie opanowują ją na zajęciach muzycznych.

Taniec mamy we krwi. Układy taneczne ćwiczymy na zajęciach szkolnych oraz dodatkowych.

Warsztaty cyrkowe to fascynujące zajęcia, które pozwalają uczestnikom odkryć tajniki sztuki cyrkowej. To unikalne doświadczenie, które łączy zabawę, ruch i rozwijanie umiejętności artystycznych.

Profesjonalizm, przystępna forma, dynamika i wdzięk młodych aktorów czynią nasze przedstawienia nie tylko mądrymi, ale i ciekawymi, szczególnie dla rodzin z dziećmi.