Dyrektorzy Szkoły:Grzegorz SieniawskiIwona KurkowskaTomasz Sieniawski
Język polski:
– Anna Stemperska– Barbara Studzińska– Lidia Bęben– Brygida Surdyk– Małgorzata Ferenc– Julia Jastrzębska
Język angielski:
– Agnieszka Pietrzak– Izabela Dąbek– Marcin Stefański– Karolina Kinowska– Kinga Gliniecka– Malwina Grygieńć
Konwersacje po angielsku:
– Michael Edgeworth– Karolina Hamerla
Język niemiecki:
– Remigiusz Kasprowicz– Małgorzata Majcher-Trawicka
Język francuski:
– Agnieszka Pietrzak– Agnieszka Megger
Język hiszpański:
– Karolina Sajnóg
Matematyka:
– Włodzimierz Obremski
– Krystyna Czajkowska – Iwona Czerwionka – Agnieszka Turowska– Jarosława Pyrzyk– Tomasz Kocur
Informatyka:
– Michał Jarkiewicz – Mateusz Kurkowski– Tomasz Sieniawski– Tomasz Kocur
Fizyka:
– Tomasz Kocur– Waldemar Gancarz
Chemia:
– Krystyna Czajkowska
Biologia, przyroda:
– Aleksandra Kaczor
Geografia, przyroda:
– Agata Sieniawska– Michał Kosiński– Karolina Ćwiklińska-Król
Muzyka, vocal:
– Joanna Jabłońska-Trzpil – Marek Walichniewicz
Plastyka:
– Beata Ostrowska
Historia, Wos:
– Artur Ryszard Jęcka– Beata Bożejewicz
Wychowanie fizyczne:
– Helena Romańska– Tomasz Kaczor– Dariusz Jarmołowicz– Mariusz Tesznar– Sławomir Wiklendt– Grażyna Wojciechowska– Klaudia Grodzicka– Bartłomiej Gęsicki
Taniec:
– Marta Bartoszyńska
Judo:
– Mariusz Tesznar
Gimnastyka artystyczna i korekcyjna
– Grażyna Wojciechowska
Nauka gry na instrumentach
– Krystian Kokot– Marek Walichniewicz
Zajęcia teatralne
– Damian Droszcz
Technika:
– Monika Michalska
Robotyka/ VR :
– Tomasz Sieniawski– Michał Jarkiewicz
Przyroda w kl 1-3:
– Izabela Droszcz
Logika w kl 1-3:
– Iwona Kurkowska– Ewa Łomotowska– Grzegorz Sieniawski
Galeria w kl 1-3:
– Dorota Lewandowska– Beata Ostrowska
Logopedia w kl 1-3:
– Agnieszka Białek
Terapia pedagogiczna:
– Aleksandra Mucha
Punkt przedszkolny:
– Małgorzata Mrowińska– Magdalena Gołembka– Grażyna Wojciechowska
Oddziały zerowe, nauczanie zintegrowane:
– Agnieszka Bulińska – Izabela Droszcz – Alina Lewandowska – Iwona Kurkowska– Ewa Łomotowska– Aleksandra Mucha – Beata Ostrowska– Monika Michalska– Marta Wolman– Wioleta Kostrzewa– Jadwiga Droszcz
Religia:
– Dariusz Gejda– Magdalena Rakoczy
Etyka:
– Beata Bożejewicz– Marek Walichniewicz
Edukacja Dla Bezpieczeństwa :
– Mariusz Hasse
Szachy:
– Anna Żebrowska
Warsztaty cyrkowe:
– Wioleta Kostrzewa
Boks:
– Marek Szulc
Wychowawcy klas:
• 4a – Kinga Gliniecka• 4b – Marek Walichniewicz• 4c – Damian Droszcz• 5a – Marta Bartoszyńska• 5b – Karolina Kinowska• 5c – Tomasz Sieniawski• 6a – Damian Droszcz• 6b – Tomasz Sieniawski• 7a – Artur Ryszard Jęcka• 7b – Marta Bartoszyńska• 7c – Damian Droszcz• 8a – Marta Bartoszyńska• 8b – Artur Ryszard Jęcka