Sukcesy sportowe 2023

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia za osiągnięcia w Toruńskiej Olimpiadzie Przedszkoli i Szkół

Fotografia ze strony: https://www.torun.pl/pl/zakonczenie-torunskiej-olimpiady-przedszkoli-i-szkol-2022/2023

6 października odbyła sie jesienna edycja Mistrzostw Torunia w Kolarstwie. Z zawodów wróciliśmy z jednym indywidualnym zwycięstwem: I miejsce zajęła Olga Mikolajczewska w kategorii dziewcząt 2012 i młodsze. Dzięki wspaniałej walce do końca pozostalych dziewczyn, drużynowo udało sie zdobyć II MIEJSCE. Dziękujemy za udział i walkę wszystkim chłopcom i dziewczętom i mamy nadzieję, że na wiosnę uda sie powtórzyć sukces, a może jeszcze poprawić.

12 stycznia 2023 odbył się Finał Mistrzostw Torunia w Futsalu dziewcząt klas 4-6. Po wygranych w grupach do finału dostały się SP 15, SP 8 i SSPS Edukacja. Rywalizacja tego dnia okazała się bardzo wyrównana. Nasze dziewczyny pierwszy mecz z SP 8 wygrały 3:1, w drugim z SP 15 przegrały 1:2, zajmując tym samym drugie miejsce. Dziękujemy bardzo za walkę i gratulujemy II miejsca. Skład SSPS Edukacja:

ANTONINA SNOCHOWSKA
LENA PEŁKA
ANTONINA SNOCHOWSKA
ZOFIA DERĘGOWSKA
PATRYCJA ŁUKASZEWICZ
JAGNA NOWICKA
TOLA NOWICKA
NATALIA WAJSZCZUK
MARIA MARCINKOWSKA
ANNA GÓRSKA

22.02.2023 odbyly się finały Mistrzostw Torunia w Lekkoatletyce Halowej. W kategorii dziewcząt drużynowo Edukacja zdobyła 2 miejsce. Najwiecej punktów dołożyły dziewczyny, ktore stanęły na podium.

Kategoria 2012

Olga Mikołajczewska 3 miejsce w biegu na 60m.

Kesja Kruczkowska 2 miejsce na 200m.

Skok w dal byl cały dla Edukacji:
1 miejsce Dominika Rujner
2 miejsce Gaja Stasieczek
3 miejsce
Kesja Kruczkowska

Kategoria 2011:
3 miejsce Zuzanny Kilian w skkkh w dal

Kategoria 2010

1 miejsce Tola Nowicka w skkkj w dal

W sztafecie 4×200 nasze dziewczyny zajęcęły 2 miejsce w skladzie : Natalia Wajszczuk, Tola Nowicka, Jagna Nowicka , Pattycja Łukaszewicz

Wszystkim dziewczynom gratulujemy super występów.

Bardzo dobrze wypadli w finałach chłopcy, druzynowo zajmując 3 miejsce.
W strefie medalowej byl tylko jeden medal, ale fakt o 3 miejscu dowodzi że pozostali byli bardzo blisko medalu.

Kategoria 2011:

Igor Poplawski 2 miejsce w biehu na 200 m.

Medal z tych zawodow także przywiózł jeszcze jeden uczeń SMS Edukacja. W kategorii 2012:
2 miejsce Wojciecha Błaszczyka w biegu na 600m

Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej dziewcząt – 1 miejsce

Zawody sportowe dla klas 1-3 „Jestem sprawny”

Finał czwartków lekkoatletycznych
1 miejsce Tomasz Czyżewski- pchniecie kulą

30.05.2023 odbył sie Finał Czwartków LA dla klas 4, 5, 6. Nasi uczniowie w tych zawodach wypadli bardzo dobrze, zajmując 11 miejsc na podium, które dają możliwość reprezentowania Torunia w Finale Ogólnopolskim Czwartkow LA.

Na podium stawali:
Klasy 4: