Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

Kochani uczniowie , drodzy rodzice.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, czekają nas  w nim kolejne wyzwania. Postaramy się wspólnie stawić im czoła i  zamienić je na sukcesy każdego ucznia. W imieniu wszystkich nauczycieli serdecznie zapraszam na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego, które odbędzie się w środę 1 września 2021 r. według zamieszczonego harmonogramu i zasad, obowiązujących w okresie pandemii Covid 19.

Na rozpoczęcie roku szkolnego przychodzą tylko uczniowie zdrowi ( nie mający objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkujący z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem roku szkolnego)

Uczniowie klas 0-3 wraz z rodzicami zbierają się  o wyznaczonej godzinie na tarasie „małej szkoły” (ul.Bolta 12). Klasy przechodzą do sal lekcyjnych pod opieką nauczycieli. Rodzice nie wchodzą do budynku szkoły, mogą pozostać na tarasie wraz z dyrekcją szkoły.

Uczniowie klas 4-8 o wyznaczonej godzinie zbierają się przed wejściem do szkoły (ul.Raszei 1) od strony orlika. Klasy przechodzą do sal pod opieką nauczycieli. Rodzice nie wchodzą do budynku, mogą pozostać na placu przed wejściem wraz z dyrekcją szkoły.

Przedszkolaki wraz z rodzicami o wyznaczonej godzinie zbierają się na tarasie „małej szkoły” (ul.Bolta 12). Do sali wszyscy przechodzą pod opieką nauczycieli.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w dniu 1 września 2021r. (w środę).

8.30 – klasa 0a i klasa 1a

9.00 – klasa 1b i klasa 1c

9.30 – klasa 2a i klasa 2b

10.00 – klasa 3a i klasa 3b

11.00 – klasa 4a, klasa 4b

11.30 – klasa 5a i klasa 5b i klasa 5c

12.00 – klasa 6a i klasa 6b

12.30 – klasa 7a i klasa 7b

13.00 – klasa 7c i klasa 7d

13.30 – klasa 8a i klasa 8b

Przedszkole ( 3- i 4-latki) oraz klasa 5-latków. Godzina 11.00 (ze względu na konieczność wejścia rodziców wraz z dziećmi do budynku szkoły.)