“Letnia szkoła z “EDUKACJĄ”

Projekt skierowany do wszystkich naszych uczniów, którzy pragną pogłębiać swoją wiedzę z danego przedmiotu, aby móc startować w różnych konkursach i olimpiadach, jak i dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności: matematyczne, polonistyczne czy językowe. Podczas zajęć będzie można rozwijać również swoje pasje artystyczne i sportowe. Więcej informacji znajdą Państwo w wiadomości wysłanej w dzienniku elektronicznym.

1.FORMULARZ ZGŁOSZENIA DZIECKA
2.OŚWIADCZENIE RODZICA
3.REGULAMIN
4.PROCEDURY ORGANIZACJI ZAJĘĆ

Podpisane oświadczenie i formularz należy przesłać w formie skanów przed rozpoczęciem półkolonii na adres mailowy: szkolaedukacja@home.pl a podpisane oryginały dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia “Letniej szkoły z “EDUKACJĄ” do sekretariatu szkoły.

No galleries to display, yet. Please create a couple of pages and assign this page as its parent page.